Partneři

Hawera

Tradiční německý výrobce nástrojů z tvrdokovu i rychlořezné oceli. V sortimentu naleznete vrtáky a korunkové vrtáky (děrovky) pro širokou škálu stavebních materiálů - betonu, včetně armovaného, kamene, zdiva, obkladů a dlažeb, dřeva, kovů a plastů. Dále jsou k dispozici sekací nástroje pro bourání, pilové plátky, pilové kotouče a další nástroje. Vše s možností uchycení do běžně dostupných typů elektrického ručního nářadí.

Wera

Přední evropský výrobce šroubováků a šroubovacích nástavců. V nabídce naleznete běžné typy šroubováků v různých provedeních rukojetí, izolované šroubováky či mikrošroubováky. Velmi obsáhlá je též nabídka šroubovacích nástavců pro různé typy hlav šroubů. Nástavce jsou dodávány v běžných rozměrech úchytů a v několika kvalitách zpracování. Další součástí sortimentu jsou inbusové klíče, kombinované šroubovací nástavce či paličky.

Duss

Neměcký výrobce bouracích kladiv, kombinovaných kladiv a diamantových vrtaček špičkové kvality. Pro všechny stroje DUSS je charakteristické velmi precizní a kvalitní zpracování hnacího ústrojí i dalších částí. Z toho pramení vysoká spolehlivost a dlouhá životnost strojů. Samozřejmostí je dodávka veškerého příslušenství a záruční i pozáruční servis poskytovaný v ČR pro tyto výrobky.

Cedima

Dlouholetý německý výrobce řezačů spár, stolních pil stěnových pil a dalších strojů pro stavebnictví používajících diamantové nástroje. Dodavatel diamantových řezecích kotoučů pro řezání běžných stavebních materiálů jako jsou betony, armované betony, asfalty, dlažby, přírodní i umělý kámen. V sortimentu naleznete vechny běžně používané rozměry kotoučů (115-500 mm). Firma CEDIMA má ve svém programu i diamantové vrtací korunky a brusné hrnce.

Sonnenflex

Firma nabízí abrazivní řezné a brusné kotouče do úhlových brusek a stacionárních strojů pro řezání a broušení kovu a kamene. Tyto výrobky jsou dodávány v několika řadách dle náročnosti aplikace. Součástí sortimentu jsou i brusné hrnce a lamelové (skládané) kotouče.

Trutek

Výrobce kotevní techniky s celosvětovou působností. Do výrobního programu jsou zařazeny všechny běžně používané typy kotev, jako jsou kotvy průchozí, vysoko pevnostní, narážecí, plastové tak i chemické (ampule nebo kartuše). Všechny uvedené typy kotev jsou vyráběny v mnoha průměrech a délkách, což umožňuje uživateli přesný výběr pro danou aplikaci. Standardně jsou dodávány kotvy v pozinkovaném povedení, ale na objednávku je možné dodat i nerezové či galvanizované provedení.

Bessey

Výrobce nabízí široký sortiment upínacích nástrojů. Firma BESSEY vždy kladla na první místo požadavek kvality, kterou zajišťuje nejmodernějšími zkušebními metodami. Svěrky, ztužidla a upínáky pro truhláře, tesaře, svářeče, zámečníky, mechaniky a další řemesla prakticky v každé pracovní oblasti. Součástí nabídky jsou také speciální upínací nástroje pro nestandardní aplikace a profesionální nůžky na plech a jiné materiály.

Osborn

Nabízí široký sortiment technických kartáčů pro povrchovou úpravu. Tyto kartáče jsou vyráběny v několika modifikacích – radiální, hrncové, ruční, válcové - za použití několika variant provedení vlákna či drátu (ocel, nerez, nylon...). V nabídce firmy Osborn naleznete i mikrokartáče, hrotovací kartáče či jiná speciální provedení. Dle požadavků lze nabídnout i kartáče nestandardních rozměrů, délek či vláken.

Hiretech

Prostřednictvím této firmy dodáváme na trh brusky na parkety a veškeré příslušenství spojené s tímto broušením. Samozřejmostí je zajištění záručního i pozáručního servisu.

VBW

Společnost VBW je známa jako tradiční a kvalitativně stálý výrobce kleští, hrdě nesoucí označení „Made in Germany“. Od roku 1900 se společnost soustřeďuje na širokou nabídku ručního nářadí pro stavebnictví, instalace a průmysl. Od 80tých let 20. století se stala jedním z nejvýznamnějších odvětví produkce nářadí pro stavbu a montáž sanity. Dnešní katalog obsahuje široké spektrum kleští pro nejrůznější obory, jako je elektronika či průmyslová výroba.

Nanoprotech

Od března 2016 jsme nově distributory značky Nanoprotech. Jedná se o antikorozní, lubrikační a elektroizolační spreje využívající nanotechnologii. Jejich složení bylo vyvíjeno od roku 2007 a po třech letech testování byly přípravky poprvé představeny veřejnosti pod jménem Nanoprotech. Díky vynikajícím účinkům se tato značka začala rychle šířit napříč kontinenty.

Keyang

Firma Keyang byla založena v roce 1977 v Koreji, kde působí jako průkopník v oblasti elektronického průmyslu a úctyhodný soupeř celosvětově známým značkám. Keyang je nyní lídrem na domácím trhu a jedna z neprodávanějších značek elektrického nářadí nejen v Koreji. Naše portfolio zahrnuje pouze produkty osvědčené nadstandartní kvality, a to od akumulátorového nářadí, nářadí s napájecím kabelem až po nářadí s bezuhlíkovým motorem BLDC.

Novinky

Wera - THE ULTIMATE RED BULL RACING TOOL SETS

Wera ve spolupráci s Red Bull racing formula one team

Duss kladivo PK600

Použití těžké demoliční práce bourání betonových základů a podlah Více v sekci AKČNÍ NABÍDKY nebo od obchodního zástupce.